O nás

Mini Originál vznikol ako úplne prvý revúcky detský Concept store, ktorý sme vytvorili, pretože chceme, aby aj naše malé mesto malo svoj obchodík s detským oblečením, kvalitnými edukatívnymi hračkami a knihami. Pozitívne ohlasy ľudí nás ale posunuli vpred, a tak sme sa rozhodli založiť e-shop aby sme zjednodušili Vaše nakupovanie a priniesli nami ponúkaný tovar až do Vašich domácností.

V akejkoľvek podobe sa však snažíme byť obchodík so srdcom a dušou, v ktorom je každá značka a každý kúsok starostlivo vyberaný našou majiteľkou.

Radi Vás počúvame a snažíme sa zaradiť do ponuky to, čo pre svoje ratolesti naozaj potrebujete.

Vyberáme pre Vás kvalitné oblečenie prevažne slovenských handmade značiek a značiek zaoberajúcich sa udržateľnosťou.

Nájdete u nás tiež ručne robené slovenské hračky, zahraničné drevené hračky známych firiem a v neposlednom rade aj edukatívne knihy pre Vaše ratolesti.

Neustále sledujeme novinky a trendy a snažíme sa Vám ich pravidelne prinášať. Nezabúdame však ani na štýlové maminky a oteckov, budúce maminky a bábätká. Okrem iného si môžete vyskladať svoje výbavičky, detské izbičky, aj darčeky pre novorodencov.

Nájdete u nás tiež celú ponuku darčekových, svadobných a personalizovaných predmetov zn. Môj Originál.

 

Sme malý začínajúci obchodík a pre blaho našich zákazníkov urobíme čokoľvek. V prípade akýchkoľvek otázok nás bez váhania kontaktujte a pýtajte sa. Keďže má zatiaľ náš e-shop slúžiť na zjednodušenie prehľadu ponúkaného tovaru, možno občas nastane situácia, že si zákazník zakúpi v kamennej predajni niečo, čo ste si vybrali Vy na našej stránke. Budeme sa však snažiť, aby sme každú situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

 

 

Tešíme sa na Váš nákup!